Koziorożec - ogólny

Symbol KoziorożecKoziorożec jest dziesiątym znakiem Zodiaku, jego opiekuńczą planetą jest Saturn, trygonem zaś Ziemia. Osoby, urodzone pod tym znakiem są pod przemożną siłą swej planety. Saturn jest oziębły, Koziorożce też są wstrzemięźliwe w pokazywaniu uczuć. Mają za to olbrzymie poczucie odpowiedzialności, są solidni i godni zaufania. Na Koziorożca można liczyć. Osoby urodzone pod tym znakiem są ambitne, rozsądne, stanowcze i pracowite. Konsekwentnie dążą do wyznaczonego przez siebie celu. To zdroworozsądkowe podejście często je mocno ogranicza. Ma też trudności w pokazywaniu uczuć.

Koziorożce nienawidzą mieszania się w ich prywatne sprawy. Cenią swoją niezależność i osobistą wolność. Równie ważne dla niego, jak osobista wolność są sprawy materialne.

Miewa despotyczne skłonności w stosunku do swoich najbliższych. Dąży do perfekcji, nie uznaje półśrodków, może wydawać się wiecznie niezadowolony. Przez swoje wieczne malkontenctwo może być nielubiany przez innych. Potrafi ostro strofować za niedociągnięcia innych. Łatwo popada w pracoholizm.

Każdy z nas na pewno miał kogoś takiego w klasie. Już w dzieciństwie Koziorożec wydaje się być dorosły, brak już im we wczesnej młodości spontaniczności i takiej zwykłej radości życia. Trudno więc zawiera mu się przyjaźnie, mimo tego, że bardzo by tego czasami chciał.
Osoby spod tego znaku często są zarozumiałe, wręcz pyszne. Mogą jednak wykazywać dyskretną przyjacielskość. Miewają jednak coś na kształt poczucia humoru, choć zwykle jest ono specyficzne.

Koziorożca wszyscy cenią. Jest bowiem pilny, często zdolny do czynienia odkryć i wynalazków. Nie da się go jednak tak, ot, po prostu lubić. Trochę przystępniejszy staje się na starość. Niestety, ma skłonność do pesymistycznego widzenia świata. Rzadko można spotkać ich w zawodach artystycznych, idealnie sprawdzają się w naukach ścisłych i finansach.

Bardzo ważne dla niego jest finansowe bezpieczeństwo. Zrobi wszystko, by zapewnić swojej rodzinie godne życie. Nieco częściej niż wśród innych znaków Zodiaku żeni się dla pieniędzy.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]