Kobieta Lew

Symbol kobietaKobieta spod tego znaku uwielbia być podziwiana. Nie znosi „letniości”, chce być zauważana. Natura nie skąpi im urody. Uwielbia pielęgnować swoje ciało, szczególnie ma zamiłowanie do pielęgnacji włosów. Potrafi posługiwać się swoim urokiem, jak mało kto. Jak prawdziwy Lew ma skłonności do przewodzenia. Lubi brać na siebie odpowiedzialność. Wtedy czuje się wyjątkowo dobrze .

Często jest nadmiernie złośliwa w stosunku do kobiet spod innych znaków. Tak, jak wszystkie Lwy ma talenty oratorskie, czasem bywa jednak aż zanadto gadatliwa. Gdy ma przed sobą cel jest zawzięta i uparta.

Nie potrafi kochać połowicznie. Nie ma dla niej półśrodków. Ofiaruje swoją miłość tylko mężczyźnie, którego podziwia. Wtedy jest idealną żoną i matką, potrafi wiernie towarzyszyć takiemu mężczyźnie do końca życia. Gdy tylko okaże się, że jej partner nie spełnia jej wymagań albo nie jest lojalny jest w stanie bez wahania go porzucić. Ma potrzebę bycia kochaną.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]