Kobieta Lew - horoskop miłosny

Symbol kobietaPani Lew to osoba dla której ważne są pieniądze i zaszczyty. Nie zapomina przy tym o uczuciach. Dlatego, jeśli ktoś podbije jej serce będzie mu niezwykle oddana. Chcąc jednak je podbić trzeba nastawić się na walkę. Pani Lew na pewno nie wybierze na swojego partnera kogoś bez perspektyw, kogoś kim nie będzie mogła się pochwalić, lśnić jego blaskiem. Lubi luksusy i przepych. Sama jednak też jest ambitną osobą, dąży do doskonałości. Życie z nią może być trudne, gdyż nie dla niej są kompromisy i ugody. Nigdy nie zmienia zdania.

 

W małżeństwie to ona raczej będzie dominować. Jej partner może być pewny, że wiążąc się z nią zyska namiętną kochankę.Pani Lew emanuje seksualnością, choć nie zawsze ta sfera jest dla niej ważna. Często nad zajęcia praktyczne woli teorię. To kobieta, która bardzo dobrze czuje się, gdy jest pożądana i podziwiana.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]