Lew - ogólny

Symbol LewLwa można naprawdę polubić. Bo jak tu nie lubić kogoś kto jest dobry, łagodny, wręcz dobroduszny i sympatyczny. Lwy maja bardzo pozytywny wpływ na otoczenie. Jest obdarzony dużym temperamentem. Nic dziwnego, że tak jest, gdyż jego patronem jest Słońce, a trygonem Ogień. Lew jest władcą zwierząt, takie też są osoby urodzone pod tym znakiem.

Lew uwielbia być w centrum zainteresowania innych ludzi, jest duszą towarzystwa. Do Lwa lgną, jak pszczoły do miodu przedstawiciele płci przeciwnej. Nie ma on problemu z nieśmiałością. Potrafi znaleźć się w każdej sytuacji. Bywa, że Lwy noszą się bardzo wyniośle. Często jednak sprawiają wrażenie samolubnych, Gdy się zdenerwują mogą być bardzo porywczy i gwałtowni.
Lew ma tendencje do dyktatorskich zachowań. Gdy tylko osiągną jakieś stanowisko władza uderza im do głowy. A stanowiska osiąga dosyć często. Jest to osoba bardzo ambitna, nie potrafi zadowolić się żadnymi półśrodkami. Stawia sobie dalekosiężne cele i zazwyczaj osiąga to co sobie zamierzył.

Osoby spod tego znaku pragną zaszczytów, władzy i podziwu dla swoich talentów. Na drodze na sam szczyt są skłonni nieraz wzniecić i rozpalić intrygi. Czują się w tym znakomicie. Jeśli zabiorą głos w jakiejś sprawie, to ich osąd jest często trafny. Wynika to z bystrości jego umysłu, analitycznego myślenia, dalekowzrocznego patrzenia na sprawy.

Spośród innych znaków Zodiaku wyróżnia je wyjątkowa energia. Optymistyczne podejście i umiejętność zjednywania do siebie ludzi pomaga im przetrwać trudne chwile.

Uwielbiają sprawdzać się w seksie, sprawy łóżkowe są dla niego niezwykle ważne. W miłości są namiętne ale i bardzo zaborcze. W związkach lubią dominować.

Lubią imponować innym ludziom: zarówno wiedzą, jak i rzeczami materialnymi. Uwielbiają luksus, przepych, lubią się nim chwalić i obnosić swoimi sukcesami. MA skłonność do wystawnego życia.

Mają talenty artystyczne. Bardzo ładnie malują, talent oratorski często też skłania ich do wybierania zawodu aktora. Ich ekstrawertyzm ma tutaj największe pole do popisu. Lew bywa też aktorem w życiu codziennym. On nie wchodzi do salonu, on wkracza z dumą i godnością, jak prawdziwy lew salonowy. Mają tendencje do celebrowania. Często zdobywają wysokie zaszczyty, ale to nie znaczy, że lubią ciężko pracować. Pracują tyle ile muszą, zrzucają swoje obowiązki na innych. Jest fantastycznym organizatorem.

Gdy Lew nie osiągnie zaszczytów to biada ludziom w jego otoczeniu. Robi się z niego zatwardziały malkontent z pretensjami do całego świata. W sobie nie dostrzeże żadnej winy. Zawsze będzie obwiniał warunki zewnętrzne.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]