Mężczyzna Lew

Symbol mężczyznaMężczyźni spod znaku Lwa są najczęściej odważni, śmiali w zawieraniu nowych znajomości, bardzo towarzyscy. Gdy ponosi ich pycha, są często nieznośni. Mężczyźni - Lwy są wierni w miłości i małżeństwie ale jednocześnie bardzo kochliwi. Zawierają przyjaźnie na śmierć i życie. Dla swojej wybranki jest w stanie zrobić bardzo dużo. Lubi adorować. Gdy kobieta staje się centralnym punktem jego zainteresowań lepiej nie odrzucać jego zalotów. Lew tego nigdy nie zapomni.

Prawdziwy salonowiec. Lubi brylować w towarzystwie, być obiektem zainteresowania wszystkich wokół. Uwielbia opowiadać. Być w towarzystwie Lwa i nie usłyszeć interesującej historii? Nie, to niemożliwe. Lew ma zawsze w zanadrzu jakąś opowiastkę, którą w interesujący sposób sprzeda. W sprawach finansowych jest niezwykle szczodry. Ma gest, którym potrafi zjednywać do siebie ludzi,

Lwa nie omija nigdy szczęście, jest w stanie wyjść obronną ręką z najbardziej niebezpiecznych sytuacji.

W małżeńskim związku ma skłonności do terroryzowania rodziny. Bywa uparci i egoistyczny. Życie z nim może być dosyć trudne, chyba, że ta druga osoba zrezygnuje dla niego ze swego indywidualizmu. Lubi dominować, nie cierpi, gdy ktoś mu się przeciwstawia.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]