Mężczyzna Lew - horoskop miłosny

Symbol mężczyznaLew to taki trochę zadufany w sobie playboy, w męskim towarzystwie lubi chwalić się miłosnymi sukcesami. Ma naturę zdobywcy, niezwykle pewny siebie, z dystansem patrzący na swoją „zdobycz”.  Lew, jak to lew, lubi znajdować się w centrum uwagi, lubi, gdy kobiety się nim interesują i zwracają na niego uwagę. To prawdziwy mężczyzna łasy na pochwały. By go zdobyć trzeba go adorować, chwalić, nie można pozwolić sobie na obojętność.

W żadnym wypadku nie można go krytykować, krytyki pan Lew nie zniesie. Bywa wyjątkowo pyszny, więc ciężko z nim wytrwać w związku.
W łóżku obdarzony jest fantazją, bywa żywiołowym kochankiem, choć ważne dla niego jest „szkiełko i oko”, poświęca dużo uwagi na techniczną stronę miłosnych igraszek.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]