Kobieta Panna - horoskop miłosny

Symbol kobietaPani Panna jest klasycznym przedstawicielem swojego znaku. Nie lubi zmian i niespodzianek. Jak pokazują statystyki najwięcej starych panien i starych kawalerów jest wśród przedstawicieli spod znaku Panny. Bardzo długo szuka swojego ukochanego. Jak się jednak już uda jej trafić na swoją „drugą połówkę” to jest  wtedy dobrą żoną i matką. Pani Panna to niezwykle pogodna i cierpliwa osobą z którą życie może być naprawdę przyjemne.

Pani Panna lubi bardzo igraszki miłosne, choć to nie ona inicjuje zbliżenia, czeka raczdej na ruch partnera. Nie lubi zbyt wielu eksperymentów, raczej jest zachowawcza i konserwatywna. Jeśli jest zakochana daje z siebie wszystko.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]