Mężczyzna Panna - horoskop miłosny

Symbol mężczyznaPan spod znaku Wagi wobec kobiet bywa trochę nieśmiały, nie lubi kobiet wulgarnych, wyuzdanych. W życiu stara się znaleźć kobietę rozsądną, praktyczną, uporządkowaną gospodynię, która zapewni mu spokój domowego ogniska. Jeśli uda mu się taka znaleźć to pan Waga w związku będzie w związku niezwykle oddany. Trzeba pamiętać, że to on lubi dominować w związku, mieć rękę na pulsie.

To tradycjonalista, który zawsze wie lepiej, niezwykle stanowczy, który nie wyda pieniędzy na rzeczy, według niego, niepotrzebne. Trudno mu pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, jest bardzo oszczędny, wręcz skąpy. MA za to w sobie wiele tolerancji do zachowań innych ludzi, zawsze znajdzie usprawiedliwienie.

W łóżku zawsze dba o zadowolenie partnerki, ma tendencje do adorowania drugiej osoby, bywa  za bardzo delikatny i uległy. Jeśli jednak tylko zapomni o samokontroli to potrafi być żarliwym, namiętnym kochankiem, który swoją ukochaną przeniesie w inny wymiar doznań fizycznych.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]