Mężczyzna Rak

Symbol mężczyznaMężczyźni spod tego znaku są bardzo zmienni. Umieją być mili dla otoczenia i przesadnie towarzyscy. Ale zdarzają się tacy, którzy są nadzwyczaj pobudliwi, nerwowi i kłótliwi. A przy tym bardzo łakomi.

Często jest nieśmiały, zamknięty w sobie. W sprawach łóżkowych nie uchodzi za boga seksu, Jest za to bardzo ofiarny i czuły w stosunku do swej partnerki. Ma w sobie wiele cech kobiecych, jest subtelnym, wrażliwym domatorem. Nad panem – Rakiem lepiej mieć dyskretną kontrolę, gdyż nie zawsze dobrze radzi sobie z wydawaniem pieniędzy.

Życie z panem - Rakiem może być trudne. Dotknięty jakimś słowem Rak, może się zasklepić w sobie nawet na kilka dni. Długo rozpamiętuje kryzysową sytuację. Partnerki Raków muszą uzbroić się wyjątkowo mocno w cierpliwość, gdyż Rak jest w stanie zamknąć się w swojej skorupie nawet na kilkanaście dni. Panie powinny przeczekać ten czas nic nie robiąc w kierunku poprawienia humoru pana-Raka. Na pewno mu ten zły humor przejdzie. Pan Rak, gdy zajdzie potrzeba potrafi zmienić się nie do poznania. Z nieśmiałego, zamkniętego mężczyzny, gdy zajdzie taka potrzeba są w stanie przeobrazić się w mgnieniu oka w mężczyzn odważnych i ambitnych. Bywają wtedy bardzo przedsiębiorczy, pełni energii i wigoru.

Często uzależnia się emocjonalnie od swej partnera, ta cecha dotyczy też panien-Raków. Mogą stosować w związku emocjonalny szantaż.

Panowie Raki nie lubią czynnego wypoczynku. Ruch dla nich jest czymś wykraczający poza sferę ich zainteresowań. Wolą wypoczywać nad morzem, jeziorem albo z przysłowiowym pilotem do telewizora. Wtedy czują się najlepiej.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]