Mężczyzna Rak - horoskop miłosny

Symbol mężczyznaPan Rak to na pewno nie jest żaden wulkan emocji, jest mało wylewny, trudno odgadnąć jego emocje. Jeśli nie jest pewny uczuć z drugiej strony na pewno nie można liczyć na to, że pierwszy powie, że na kimś mu zależy. Uważa raczej, że to kobieta powinna go zdobywać niż na odwrót. Wynika to z jego nieśmiałości. W związku pan – Rak wykazuje się pewną szorstkością, choć nie można mu zarzucić, że się nie stara. Jest mężczyzną wiernym i oddanym, niezwykle opiekuńczym.

Dosyć łatwo jest go sobie podporządkować, choć, on, prawdziwy mężczyzna przecież, nigdy się do tego nie przyzna. Z natury pan – Rak jest domatorem, lubi ciepło domowego ogniska, domowe pielesze, opiekę nad dziećmi itp.  
W sprawach erotyki nie jest zbyt śmiały, nie lubi eksperymentów, unika kobiet zbyt pewnych siebie.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]