Rak - ogólny

Symbol RakRak jest czwartym znakiem Zodiaku, planetą opiekuńczą Raków jest Księżyc, który odpowiada za zmienność jego nastrojów, trygonem jest woda. Główne cechy Raka to uczuciowość, nieśmiałość i wrażliwość. Rak jest znakiem żeńskim, wodnym. Czyni on ludzi spod tego znaku wrażliwymi, współczującymi i opiekuńczymi. Osoby, które urodziły się pod znakiem Raka miewają bardzo zmienne nastroje, bywa, że gnębi je wewnętrzny niepokój. Bardzo łatwo można je zranić. Skłonni są do życia w iluzji.

Raki są spokojne, cierpliwe, łagodne, miłe, lubią dobre towarzystwo. Nie znoszą ekstrawagancji, zarozumialstwa i pozerstwa. Same są pełne taktu, bywają subtelne oraz powściągliwe w wydawaniu opinii o innych ludziach. Rzadko podejmują ryzykowne decyzje, Raki boją się zmian.

Są za to bardzo pamiętliwe. Jego bardzo delikatna konstrukcja psychiczna długo wszystko rozpamiętuje. Żaden inny znak nie jest tak pamiętliwy jak Rak.

Niestety, Raki bardzo łatwo ulegają wpływom otoczenia. Łatwo się zniechęcają, gdy na swej drodze spotykają przeszkody. Są łatwym celem dla ludzi, którzy chcą wykorzystać ich łatwowierność. Osoby spod Raka często oczekują uznania w oczach innych i są żądne pochwał. A ponieważ nierzadko są chwiejni w swych postanowieniach, mają wiele wątpliwości. Wskutek ich niezdecydowania często plączą się w różne wieloznaczne sytuacje.

Rak najlepiej czuje się w zaciszu domowym. Ważna jest dla niego rodzina. Jest dla niego oparciem i miejscem schronienia. Bardzo duży nacisk kładzie na stworzenie przytulnego siedliska. Uwielbia gotować, w kuchni mógłby siedzieć godzinami. Jeśli przyjdziesz do Raka możesz być pewien, że na pewno nie wyjdziesz od niego głodny. Rak nie tylko, że uwielbia gotować ale lubi dzielić się swoją pasją z innymi. Ma zawsze coś w lodówce na pocieszenie. Uwielbia dzieci.

Rak żyje, jak gdyby, do „wewnątrz”. Jest introwertykiem. Wszystko musi „przetrawić” i „przerzuć” przez siebie. .Jest przewrażliwiony na swoim punkcie. Dlatego częściej niż u innych choruje na choroby przewodu pokarmowego typu psychosomatycznego.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]