Kobieta Ryby - horoskop miłosny

Symbol kobietaPani Ryba to straszny nadwrażliwiec, bardzo łatwo ją urazić i zranić.Ma tendencje do gadulstwa. W życiu potrafi zadbać o siebie, szuka też takiego mężczyzny, który będzie w stanie zapewnić jej bezpieczeństwo. To nie jest osoba, którą da się szybko zauroczyć, pani Ryba potrzebuje czasu, by obdarzyć kogoś miłością.

Związek pani Ryby może być dosyć burzliwy, ich delikatna psychika powoduje, że w jej związku jest dużo niepewności, podejrzeń, nie są też wolne od scen zazdrości, ich partner musi wykazać się dużą cierpliwością. Będąc w związku są na pewno stałe w uczuciach, nie mają tendencji do zdrady.

Jeśli tylko ufa swojemu partnerowi jest bardzo otwarta na seksualne eksperymenty i łóżkowe igraszki.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]