Mężczyzna Ryby

Symbol mężczyznaZłowić mężczyznę spod tego znaku nie jest łatwo. Jest on trochę nieśmiały, konserwatywny, przywiązany do swoich przekonań. Ale jak się już się uda kobieta może być pewna, że złowiła wspaniałego kochanka. Ryby, zaraz po Skorpionie są najbardziej zainteresowane sferą seksualną. Trzeba je tylko trochę „rozgrzać” i wydobyć z nich iskrę namiętności.

Mężczyzna – Ryba często wpada jednak w melancholię i depresję więc przebywanie z takim osobnikiem może być nieco trudne. Widoczne jest to bardzo w warunkach życia domowego, bo na zewnątrz, wśród ludzi Ryby nie uzewnętrzniają się. Ma skłonności do uzależnień, często widywany jest z kieliszkiem w ręku. Ma skłonność do optymizmu, często niczym nieuzasadnionego .

W związku potrafi być podejrzliwy, zazdrosny. Nie potrafi być praktyczny, działa impulsywnie bez zastanowienia. Ma nieograniczoną fantazję.W pracy pomaga mu intuicja, ma tendencję do pracy w zawodach artystycznych, ale dobrze czuje się też w pracy związanej z liczeniem, z liczbami.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]