Mężczyzna Ryby - horoskop miłosny

Symbol mężczyznaPan Ryba  to mężczyzna bardzo kapryśny i zmienny w nastrojach. Bardzo długo trwa nim się usamodzielni, zresztą niezbyt dobrze radzi sobie z obowiązkami, zwłaszcza z tymi domowymi. Dopiero postawiony przed ścianą jest w stanie wykrzesać z siebie głęboko ukryte pokłady energii i podołać przeciwnościom. Rzadko dotrzymuje obietnic, gdyż po prostu o nich... zapomina. Pan Ryba nie lubi nudy, potrzebuje wciąż nowych inspiracji, tak więc jego partnerka może mieć twardy orzech do zgryzienia.

Pana Rybę cechuje duża seksualna aktywność, lubi miłosne gry i zabawy, w późniejszym okresie swego życia, gdy zdrowie już nie będzie mu pozwalało na seksualną aktywność bywa, że staje się seksualnym gawędziarzem opowiadającym o swoich sukcesach.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]