Ryby - ogólny

Symbol RybyRyby to dwunasty znak Zodiaku. Planetą opiekuńczymi jest Neptun, czyli planeta iluzji i fantasmagorii. Ryby mają dużo cech innych znaków, cechuje je też dwoistość natury.

Osoby spod tego znaku miłują piękno. Są godne zaufania, choć działają nieraz impulsywnie, bez zastanowienia. Są empatyczne, wrażliwe, łatwo można je zranić. Często są jak gdyby trochę nieobecne, żyjące w świecie marzeń. Są bardzo uduchowione. Nie mogą poukładać swego życia, zachowują się chaotycznie.

Ryby często wpadają w kłopoty, mają skłonności do uzależnień, to one często korzystają z wszelakich grup wsparcia, leczą się w klinikach odwykowych dla alkoholików i narkomanów. Dar współodczuwania, empatii i niezwykła wrażliwość powoduje, że lgną do nich osoby spod silniejszych znaków.

Osoby spod tego znaku są bardzo zmienne, ciężko podjąć im decyzję, bardzo często zmieniają swoje wybory, do ostatniej chwili nie mogą się zdecydować. Działa intuicyjnie. Miewają wizje, przeczucia, którymi się kierują. Nie zawsze ta intuicja prowadzi je po właściwych ścieżkach.

Najlepiej czują się w małym gronie wśród najbliższych przyjaciół, wtedy są zabawne, towarzyskie. Gdy muszą przebywać wśród nieznanych im osobników tracą te walory, bywają niespokojne i onieśmielone. Sięgają w takich sytuacjach po alkohol, by rozładować swoje wewnętrzne lęki.
Ryby nie mają większych ambicji, by piastować wysokie stanowiska, rzadko zresztą do takich dochodzą. Cenią sobie bardziej domowe zacisze, są domatorami. Wynika to z ich braku zaufania do siebie. Osoby spod tego znaku bywają bardzo niepraktyczne, niezaradne. Są też rozrzutne. Miewają jednak świetne pomysły, potrzebują jednak innych osób. By móc je zrealizować, same są zbyt chaotyczne. W pracy nie lubią wyzwań, to nie jest ich środowisko naturalne, nie lubią zawrotnego tempa, ciągłych zmian. Zamiast walczyć o zwycięstwo, wolą w ostatnim momencie odpuścić. Ale nie będzie miała oporu przed małymi pomówieniami, plotką, zdyskredytowaniem pracownika w oczach innych. Ryba lubi natomiast wydawać pieniądze, ma skłonności do nadmiernej rozrzutności.
Ryby są wymagające pod względem seksu, mają duże temperament, lubią eksperymenty. Muszą jednak znaleźć odpowiedniego partnera, w grę musi wchodzić uczucie, Ryby bowiem nie są zainteresowane przelotnymi związkami. Zależy im na miłości, niekochane czują się niezwykle samotne.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]