Kobieta Skorpion - horoskop miłosny

Symbol kobietaPani Skorpion to kobieta atrakcyjna, przyciągająca do siebie mężczyzn, mająca  powodzenie u płci przeciwnej. Szczególnie upodobali ją sobie mężczyźni o słabym charakterze, potrzebujący wsparcia i wskazywania drogi. Pani Skorpion to bowiem niezwykle silna osobowość, takiego partnera też pragnie dla siebie, życie jest jednak trochę przewrotne i nie zawsze udaje jej się spełnić oczekiwania. Gdy jest w szczęśliwym związku to stara się unikać konfliktów, jednak gdy ktoś ją zrani, to, jak prawdziwy Skorpion, potrafi  ukąsić.

Nigdy nie zapomina krzywd. Bardzo ważne jest dla niej życie erotyczne, to wulkan energii, który trzeba zaspokoić. Dlatego ciężko jej zachować monogamię, chyba że mężczyzna daje jej wszystko to czego potrzebuje. Ale cóż, ciężko sprostać jej wygórowanym wymaganiom. W związku potrafi być zazdrosna. Jeśli jakaś nieostrożna kobieta upoluje  jej wybranka to potrafi chuwalczyć do utraty tchu, jest wtedy groźna i mściwa.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]