Skorpion - ogólny

Symbol SkorpionSkorpion jest ósmym znakiem zodiaku, jego planetami opiekuńczymi są aż dwie planety Pluton i Mars, trygonem jest woda. Życie dla Skorpiona jest polem bitwy, niezwykle silny wpływ ma na Skorpiona Mars, uważany za planetę zwiastującą wojny, przez co tak silnie oddziałuje na ludzi. Przeznaczeniem Skorpiona jest walka. Jego przeciwnikiem jest każdy kto stanie mu na drodze, cechuje go jednak bierna agresja, atakuje, gdy czuje się zaatakowany. Ma on wrodzoną umiejętność wyszukiwania słabych punktów przeciwnika. Jest bardzo spostrzegawczy i bystry, potrafi w mgnieniu oka ocenić sytuację.

Osoby urodzone pod tym znakiem są w zasadzie miłe i sympatyczne, w życiu zdradzają jednak duże poddenerwowanie, są rozchwiane. Wciąż walczą ze swoim życiem, uwielbia przy tym pokonywać trudności, Pomaga mu w tym jego siła charakteru, potrafi działać z pasją i odwagą, szczególnie, gdy mu na czymś bardzo zależy. Skorpion potrafi walczyć do ostatniego tchu. Nie poddaje się w pół drogi.

Cechują się dużym opanowaniem, potrafią zachować zimną krew w stresowych sytuacjach. W pracy zawodowej bardzo trudno go zadowolić, jest przez to często nielubiany. Bardzo często obiecują coś, potem tej obietnicy nie spełniają. Nie liczą się za bardzo ze słowem danym komuś.

Potrafią upajać się pochwałami, wręcz ich oczekują, by później rozkoszować się nimi. Mają wysokie mniemanie o sobie, często przynosi im to później duże rozczarowania. Nie potrafią się przyznać do popełnionego błędu.

Ma bardzo dużo energii, wszystko robi z namiętnością, zatraca się w pracy, zatraca się w walce, zatraca się w lenistwie, angażuje się w 100 procentach zawsze. Nie lubi letnich zachowań. Często próbując ubiec jakąś osobę zaczyna z nią walczyć. W towarzystwie słynie z niezwykle ciętego języka i autorytatywnych sądów.

Mężczyźni spod Skorpiona są samolubami, nie umieją współżyć w towarzystwie, nie mają wielu przyjaciół. Nie są zdolni do pocieszania, raczej zawsze przygotowują się na najgorsze. Nie lubi lizusostwa.

Skorpion jest bardzo podejrzliwy, trudno u niego wzbudzić zaufanie, ma pesymistyczne spojrzenie na świat. Łatwo może przeistoczyć się w tyrana, ma skłonności do okrucieństwa.
Ma ironiczne podejście do życia, cechuje go sarkazm. Wynika to z tego, że Skorpion nie wierzy w ludzi, nie wierzy w ich przyjaźń i dobroć. Fascynuje go ciemna strona duszy. Skorpiony nie lubią być oszukiwane, bardzo tego nie lubią. Szybko wyczuwają jak ktoś go oszukuje. Skorpiony nigdy nie zapominają doznanych krzywd, są bardzo pamiętliwi. Chowają czasami swe zadry przez długie lata i w dogodnym dla nich momencie atakują. Są w stanie zniszczyć swego wroga, nie mają żadnych skrupułów. Gdy jednak ktoś postąpi w stosunku do niego bardzo fair potrafią jednak odwdzięczyć się.

W miłości są niezwykle namiętne i uwodzicielskie.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]