Kobieta Strzelec

Symbol kobietaTo zawsze skłonna to kompromisów, niepoprawna optymistka. Jest świadoma własnej wartości. Bardzo dobrze się z nią współpracuje, jest pełna pasji, angażuje się całym sercem w to co robi.

Jest niezwykle ambitna i wymagająca, tak wobec siebie, jak i wobec współpracowników czy dzieci. Strzelce - kobiety bywają jednak zarozumiałe i są nieczułe na niedolę innych osób, potrafią jednak wykrzesać dużo ciepła w stosunku do swojej rodziny, męża i dzieci. Bardzo mocno troszczą się o wychowanie swojego potomstwa.

Kobieta – Strzelec lubi mężczyzn, którzy dostarczą jej wrażeń, nie znosi nudy w związku. Jest monogamiczna, ale potrzebuje odrobinę wolności.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]