Kobieta Strzelec - horoskop miłosny

Symbol kobietaPani Strzelec to kobieta pełna uroku, niezwykle zmysłowa, która ma wiele seksapilu. Jest świadoma swojej wartości, niezwykle błyskotliwa i inteligentna, często bywa obiektem westchnień ze strony panów. Być może powoduje to też jej tajemniczość i swoista niedostępność, gdyż Pani Strzelec nigdy do kończ nie odsłania przed innymi swoich tajemnic.

W związku potrafi oddać całą siebie i kochać wszystkimi zmysłami. Jest jednak jednak jeden warunek: musi kochać całą sobą i czuć, że sama jest kochana. W związku nie znosi niedomówień, oczekuje szczerości i otwartości, choć jak napisaliśmy wcześniej sama zawsze pozostaje nieco tajemnicza.

W sprawach łóżkowych ma mnóstwo fantazji, potrafi cieszyć się swoim ciałem, zna swoje potrzeby. Jednocześnie jest kochanką pełną delikatności. Ktoś kto zwiąże się z panią Strzelec na pewno nie będzie się nudził.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]