Mężczyzna Strzelec

Symbol mężczyznaMężczyźni spod tego znaku bardzo dużo czasu i energii poświęcają na sprawy społeczne. Może to wpływać znacznie na ich małżeństwo, gdyż nie mają po prostu czasu. Ważna dla Strzelca przyjaźń i dotrzymanie warunków przyjaźni. Lubi flirtować i uwodzić. Wyraża w ten sposób swoje potrzeby. Strzelec kocha wolność, dlatego osoby, które są z nim w związku powinny dać mu dużą swobodę. Potrafi docenić takie zachowanie partnerki. Sprawy łóżkowe są dla niego ważne, ale nie najważniejsze.

Ważna jest też szczera dyskusja, możliwość wyrażania się poprzez słowo w związku.

Strzelec nie lubi nudy, dlatego nie będzie dobra dla niego dobra praca za biurkiem. Niestety, potrafią zatracić się w hazardzie. Nie dbają wtedy o dorobek życia.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]