Kobieta Waga - horoskop miłosny

Symbol kobietaPani Waga  to osoba trochę nieśmiała, która poszukuje stabilizacji w życiu. Ważne dla niej jest znalezienie odpowiedniego partnera, który ceni wartości rodzinne. Różnie jest u niej z pracowitością, więc często wychodzi za mąż dla pieniędzy. Ważny dla niej jest bowiem wysoki życiowy standard i poczucie stabilności. Będąc w związku bywa podejrzliwa, nie waha się głośno wyrazić swego niezadowolenia. Uwaga panowie, ma skłonności do wszczynania sporów.  Stara się jednak całym sercem dbać o dom i rodzinę. Bardzo ważne dla niej  są ploteczki z koleżankami, i spotkania na mieście przy kawie.

W łóżku to nie jest wulkan emocji. Pani Waga jest raczej zachowawcza, nie potrafi rozmawiać z partnerem o swoich oczekiwaniach, jej nieśmiałość nie pozwala jej się w pełni otworzyć na partnera. . Ważniejsze dla niej są wspólne zainteresowania i pasje z partnerem niż namiętność.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]