Mężczyzna Waga

Symbol mężczyznaOjoj, na początek małe ostrzeżenie dla Pań - mężczyzna – Waga nie jest za bardzo odpowiedzialny, ale ma przy tym tak dużo świetnych, zwariowanych pomysłów, że bywa naprawdę lubiany. Potrafi przy tym zadbać o swój wygląd, mężczyźni spod tego znaku lubią się podobać kobietom. Lubią przy tym flirtować, rzadko jednak takie związki formalizują.. Na stały związek decydują się dosyć późno.

Bywa próżny, uwielbia skupiać na sobie zainteresowanie i opowiadać historie, często je mocno obudowuje, ma zacięcie do dygresji, często koloryzuje. Delektuje się swoim głosem, zdobywa przy tym poklask i uznanie. I właśnie oto mu chodzi.. Chce imponować innym ludziom.
Są dobrymi kochankami, ta sfera też jest niezwykle dla niego ważna. Jest uduchowiony, ma zdolności humanistyczne, dobrze gdyby potrafił to wykorzystać.

Gdy zdecydują się po wielu przygodach zawrzeć związek małżeński starają się dbać o partnera, troszczą się mocno o przyszłość swoich dzieci. Nie zawsze im to jednak wychodzi, bo często na pierwszym planie stawiają własne przyjemności.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]