Mężczyzna Waga - horoskop miłosny

Symbol mężczyznaMężczyzna Waga jto pan  poważny, spokojny i tak jak pani Waga nieco nieśmiały. Zbyt duże znaczenie przywiązuje do drobiazgów, może przez to wyprowadzić z równowagi nawet najspokojniejszą partnerkę.  Może mieć przez to kłopoty ze znalezieniem tej „jednej jedyne”. Ważny dla niego w domu jest ład i porządek, nie lubi żadnych zmian.

W związku oczekuje wierności, sam zresztą stara się trzymać też tej zasady. Będąc nieśmiały odżywa, gdy trafia na ukochaną kobietę, wtedy odnajduje w sobie niewyczerpany energii seksualnej i entuzjazmu.

Potrafi być znakomitym kochankiem, zresztą seks dla niego jest bardzo ważny. Uwaga, jeśli partnerka ma większe potrzeby niż on staje się niepewny siebie.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]