Waga - ogólny

Symbol WagaWaga jest siódmym znakiem zodiaku, planetą opiekującą jest Wenus, a trygonem powietrze. Jest znakiem jesiennej równonocy. Ludzie urodzeni pod tym znakiem szukają harmonii i równowagi.

Waga ma silną potrzebę życia w luksusie. Część osób spod tego znaku jest bardzo pracowita, chcąc pławić się w nim dzięki swojemu zaangażowaniu, inni za to mają wyraźną niechęć do pracy. Często fantazjują, marnują energię na plany i zamierzenia, które są nie do zrealizowania.

Materialne dobra to jeden z głównych celów w ich życiu. Są w stanie zrobić bardzo dużo, by osiągnąć ten cel, nie bacząc przy tym na żadne przeszkody. Na znajomych wybiera osoby zamożne, ze znajomościami, które mogą im pomóc w osiągnięciu celów. Mają towarzyskie wyrobienie. Lubią się chwalić swoimi znajomościami.

Wagi bywają pogodne, wesołe, potrafią zainteresować swoją osobą innych ludzi. Są szczere i kurtuazyjne. Mają dużą siłę przebicia, potrafią też robić interesy, oprócz przypadku wymienionego wyżej, gdy za bardzo pozostają w sferze marzeń.

Wagi są przekonane, że nic tak nie zjednuje im przyjaciół jak miła powierzchowność. Otaczają je chmary wielbicieli. Nie ma w nich agresji, starają się żyć harmonijnie. Unikają bójek, sprzeczek, wszelkiego rodzaju kłótni. Jeśli jednak zachodzi potrzeba są w stanie przyjąć wyzwanie i zaatakować z niezwykłą odwagą. Same jednak nie wszczynają zatargów, muszą zostać sprowokowane.

Mają zdolności dyplomatyczne, przy swoim umiłowaniu pokoju, są w stanie znaleźć kompromisy, tam, gdzie inni nie nawet, by nie podejrzewali, że są jakieś wspólne płaszczyzny do porozumienia. . Są przy tym taktowne, grzeczne, niezwykle dyskretne. Mają duże wyczucie sprawiedliwości.

Nie potrafią odmawiać innym, Waga woli obiecać komuś jakąś rzecz, a potem nie dotrzymać obietnicy niż odmówić czegoś czy sprzeciwić się. Jako, że jest podporządkowany planecie Wenus często wybierają zawody artystyczne, mają duże poczucie piękna, lubią tańczyć, mają zmysł do rysunku. Uwielbiają muzykę, mają zmysł słuchu i muzycznej harmonii. Nienawidzą chamskich zachowań.

W miłości są niezwykle urokliwe, można by rzec, że romantyczne. Mają kłopoty przy tym z określeniem swoich uczuć. Zdarza im się obdarzyć zaufaniem osoby nieodpowiednie, mają przez to często złamane serce. Długo dochodzą wtedy do psychicznej równowagi.

Wagi mają w sobie dużo lekkomyślności, bywają hojne, a przy tym rozrzutne. Nie posiadają zdolności organizatorskich, w żadnym wypadku nie powinny brać się za przewodzenie innym. To nie jest ich środowisko naturalne. Mogą mieć kłopoty w handlu.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]