Kobieta Wodnik - horoskop miłosny

Symbol kobietaPani Wodnik to osoba niezwykle spontaniczna, o dużym poczuciu humoru.Trudno się z nią nudzić, gdyż wielu przypadkach to dusza towarzystwa, z którą bardzo przyjemnie się konwersuje. Zresztą przyciąga do siebie ludzi o szerokich horyzontach. Nie lubi nudy, wciąż szuka nowych wyzwań, także jeśli chodzi o uczucia. Nie oczekuje w życiu szybkiej stabilizacji, zmienia często partnerów. Życie rodzinne to nie jest priorytet dla niej.

A nawet jeśli już uda ją się komuś usidlić to i tak pozostaje dla swego partnera pewną zagadką, tajemnicą, która to co najważniejsze zachowa dla siebie. Jej partner nie może być nudziarzem, tak jak pani Wodnik powinien być pełen poczucia humoru, żądnym przygód i nowości.

W sprawach seksu kobieta Wodnik to wulkan energii, niezwykle zmysłowa, namiętna, zawsze otwarta na nowe doznania i lubiąca eksperymenty.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]