Mężczyzna Wodnik - horoskop miłosny

Symbol mężczyznaPan Wodnik to prawdziwy flirciarz, lubiący podrywać kobiety, dobrze czujący się w ich towarzystwie. Tak jak kobieta spod tego znaku jest w nim ogromne umiłowanie wolności i niezależności. Nienawidzi rutyny, ma ogromną wyobraźnie, która czasami znosi go na manowce.
Bardzo ważne dla niego są sprawy seksu, mężczyzna Wodnik, nawet jeśli jest ogromnie zakochany wciąż myśli o zdradach i urozmaiceniu swego życia, trudno jest mu zrezygnować z trybu życia, który prowadził we wcześniejszym czasie.

W zdobywaniu kobiet pomaga mu jego ogromny urok osobisty, który przyciąga do niego kobiety. Partnerka, która będzie rozumiała jego umiłowanie wolności może w związku z nim być szczęśliwa. Gdy założy rodzinę stara się dbać o nią i zapewnić jej odpowiedni standard życia, choć jednak pieniądze powinna trzymać jego partnerka, gdyż mężczyzna Wodnik ma tendencje do lekkomyślnego ich wydawania
Seks jest dla niego bardzo ważny, lubi eksperymentować, nie znosi pruderii.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]