Wodnik - ogólny

Symbol WodnikWodnik jest jedenastym znakiem zodiaku, tak jak Skorpion posiada dwie planety opiekuńcze: Urana – planetę wolności i oziębłego Saturna – planet dyscypliny. Jego trygon to powietrze. Wodnik jest chyba najbardziej niezależnym znakiem całego Zodiaku. Wodnik wyprzedza swój czas – jest kreatywny, pełen pomysłów, stoi w awangardzie do obowiązujących trendów.

Jest uczciwy, szczery. . W miłości jest bardzo stały. Ma naturalny talent do rządzenia. Jest wrażliwy na punkcie braku sprawiedliwości. Może spełniać się w zawodach artystycznych, ma talent plastyczny. Jest znakomitym aktorem.

Często Wodnik bywa nietolerancyjny, czerpie ogromną satysfakcję z kwestionowania poglądów innych ludzi, ma ugruntowane, często wywrotowe poglądy. Jest rebeliantem. Bywa fanatykiem. Zawsze ma dalekosiężne plany, które stara się za wszelką cenę realizować. Jest niezwykle uparty, zarówno w dążeniu do celu, jak i w życiu codziennym. W naturalny sposób może to prowadzić do konfliktów. Ludzie spod tego znaku bywają też małostkowi, szczególnie w błahych, na pozór nic nie znaczących sprawach.

Mając naturalny talent do rządzenia potrafi innym narzucić swoją wolę. Wodnik jest najbardziej niezależnym, ale i uduchowionym znakiem Zodiaku. Wśród Wodników spotyka się wielu poetów, filozofów, wszelakiej maści myślicieli i duchowych przywódców. Zdarza się, że interesuje się parapsychologią.
Wodnik ma talent wynalazcy, często jest niezrozumiany, gdyż jego myśli sięgają zbyt dalekosiężnie. Miewa opinię niepoprawnego fantasty albo wizjonera. Dopiero po latach może okazać się, że Wodnik miał jednak rację. Interesują go wszelkie nowości, wynalazki, ulepszenia oraz nowe prądy umysłowe czy nowe idee.

Wodnik lubi towarzystwo, bardzo dobrze czuje się wśród przyjaciół, ale i lubi przebywać w swoim towarzystwie.. Wodnik nigdy nie czuje się samotny, ma dużą wyobraźnię, interesuje się wieloma rzeczami; potrafi obejść się więc też bez żadnego towarzystwa. Od czasu do czasu lubi zaimponować przyjaciołom, ma wtedy szeroki, finansowy gest wobec nich.

Raczej ciężko mu mówić o uczuciach, sprawy łóżkowe nie są dla niego najważniejsze, chociaż lubią eksperymentować, w miłości cenią niezależność.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]