Dzika róża (21 IV - 30 IV)

Dzika róża urodzeni w okresie: 21 IV - 30 IV.
Dzika róża to prawdziwy hulaka, lubi życie związane z ryzykiem i niewiadomą. Doskonale czuje się w towarzystwie innych ludzi, nawet tych przypadkowych, lubi przyjęcia i bankiety. NA rozrywki, spotkania i prezenty wydaje ogromne sumy pieniędzy. Jest jednak osobą bardzo zaradną i zawsze jest w stanie zdobyć na swoje szaleństwa dodatkowe dochody. Pewnie przez to jest lubiana przez otoczenie. Ludzie cenią bardzo w Dzikiej róży jej fantazję i pomysłowość. Cieszy się ogromnym powodzeniem wśród płci przeciwnej.

Dzika róża nie myśli o przeszłości, żyje zawsze dniem teraźniejszym. Jest trochę egoistyczna, sama bowiem dopomina się o dowody uznania i komplementy. Może mieć duże szczęście w grach liczbowych.

Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]