Goryczka (1 I - 10 I)

Goryczka urodzeni w okresie: 1 I - 10 I.
Goryczka - to bardzo wrażliwa osoba, do tego bardzo delikatna i na pewno mało konfliktowa. Goryczka doskonale czuje się w domu, to dla niej bezpieczna przystań, czuje się w nim najlepiej. Ważne są dla niej miłe gesty i bezpieczeństwo domowego ogniska. Nie potrafi odnaleźć się w sytuacjach konfliktowych, zamyka wtedy się w sobie i traci pewność siebie.

 

Goryczka w dzieciństwie może dużo chorować, może też wolniej się rozwijać niż rówieśnicy, zdarza się, że ma kłopoty z nauką, z czasem jednak nadrabia zaległości i nie tylko dogania, ale i przegania innych. To osoba bardzo konsekwentna i bardzo wytrwała. Ma duży zmysł praktyczny, dobrze potrafi też gospodarować finansami.

Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]