Mniszek lekarski (3 XII - 12 XII)

Mniszek lekarski urodzeni w okresie: 3 XII - 12 XII.
Mniszek lekarski jest trochę jakby z innego świata,  mało zainteresowany jest to co tu i teraz, codzienne życie w ogóle go nie interesuje. Przeżywa za to bardzo mocno sprawy świata, interesuje się kryzysem ekonomicznym w Grecji, sytuacją polityczną Timoru Wschodniego i losem dzieci krajów afrykańskich. Nie potrafi przez to skoncentrować się na swoich sprawach i problemach. Lepiej Mniszkowi Lekarskiemu nie powierzać żadnych wartościowych przedmiotów, ma tendencje do gubienia wszystkiego, ma kłopoty też z odnajdowaniem schowanych rzeczy.

To osoba niezwykle szczera i otwarta na innych. Nie potrafi mówić nieprawdy. Jest trochę  łatwowierny i musi uważać, by nie być oszukanym w sprawach finansowych.

Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]