Opisowy

Głowa (23 XII - 17 I)

Urodzeni w okresie: 23 grudnia - 17 stycznia

"Głowy" są bardzo trudne do scharakteryzowania. Raz są milczące, innym razem potrafią być gadatliwe. Mają wielu przyjaciół, nie brakuje imjednak też wrogów. Są bardzo mściwe, jeśli ktoś nadepnął im na odcisk potrafią wiele lat czekać na możliwość rewanżu. W życiu częstodochodzą do wysokich stanowisk, choć często okupione jest to ogromną pracą i latami wyrzeczeń. To osoby bardzo inteligentne i zazwyczaj wszechstronnie wykształcone. Jeśli podejmą się jakiegoś wyzwania starają się zrobić je jaknajlepiej. Nie znoszą przeciętności.

Horoskop Marokański: Głowa (23 XII - 17 I)Głowa (23 XII - 17 I)

Nogi (18 I - 20 III)

Urodzeni w okresie: 18 stycznia - 20 marca

Osoby, które urodziły się w tym czasie mogą zaskakiwać innych swoją zmiennością. Los nie zawsze jest dla nich łaskawy - w ich życiu wiele spraw zostaje niedokończonych, nie zawsze z ich winy. Ludzie urodzoni pod tym znakiem nie absorbują swoimi sprawami innych ludzi, często są na uboczu, sami zresztą starają się nie ingerować w życie innych. Mają zdolności dyplomatyczne, co ułatwia im poruszanie się w trudnych życiowych sytuacjach.

Horoskop Marokański: Nogi (18 I - 20 III)Nogi (18 I - 20 III)

Gardło (21 III - 7 V)

Urodzeni w okresie: 21 marca - 7 maja

Ci, którzy urodzili się w tym czasie to niezwykle silni i niezależni ludzie. Mogą osiągać dzięki temu duże sukcesy, ale i muszą liczyć się z dużymi przeciwnościami. Potrafią jednak szybko otrząsnąć się z niepowodzeń i dążyć do celu z ogromną energią. Są niezwykle ciekawi świata, pełni zapału jego odkrywaniu. Chcą wszystkiego dotknąć, poznać, wiedzieć. Nidy nie rzucają słów na wiatr, zawsze można na nich polegać.

Horoskop Marokański: Gardło (21 III - 7 V)Gardło (21 III - 7 V)

Żoładek (8 V - 2 VII)

Urodzeni w okresie: 8 maja - 2 lipca

Osoby, które urodziły się w tym czasie nie są zbyt mocne psychicznie, łatwo się załamują, nie potrafią też przeciwstawić się przeciwnoścom. Nie próbują i nie potrafią walczyć z niepowodzeniami, uznają je za wyroki losu, za swoje przeznaczenie. To jednak bardzo uzdolnieni ludzie, szczególnie sukcesy mogą odnosić w matematyce, medycynie i farmacji. Mają ogromną intuicję, stąd znakomicie sprawdzają się jako lekarze - potrafia stawiać, jak gdyby szóstym zmysłem właściwą diagnozę.

Horoskop Marokański: Żoładek (8 V - 2 VII)Żoładek (8 V - 2 VII)

Serce (3 VII - 28 VIII)

Urodzeni w okresie: 3 lipca - 28 sierpnia

Ci, którzy urodzili się w tym okresie są niezwykle pogodni ipozytuwnie nastawieni do życia i ludzi. To urodzeni optymiści, kochają wszystko to co piękne i dobre. Lubią i potrafią korzystać z przyjemności życia, niezbędne do tego są im pieniądze. Uwielbiają je wydawać, a jeśli ich zabraknie to zapewniają sobie towarzystwo osób majętnych lub lepiej sytuowanych.

Horoskop Marokański: Serce (3 VII - 28 VIII)Serce (3 VII - 28 VIII)

Kręgosłup (29 VIII - 5 X)

Urodzeni w okresie: 29 sierpnia - 5 października

Osoby, które urodziły się w tym czasie są niezwykle żwyiołowe, ale też niestałe. Łątwo zapalają się do wszelkich nowości. Szybko je jednak to zainteresowanie opuszcza, gdy pojawia się codzienna rutyna. "Kręgosłupy" potrzebują wciąż urozmaicenia i nowych wyzwań. Swoje pragnienia pragną realizować za wszelką cenę. To niezwykle miłe i wesołe osoby. Łatwo potrafią zjednywać do siebie innych ludzi, nie mają problemów z powiedzeniem komplementu, są czarujące. Potrafią innych obsypać też obietnicami. Ich skłonność do kokietowania i uwodzenia może powodować towarzyskie zamieszanie.

Horoskop Marokański: Kręgosłup (29 VIII - 5 X)Kręgosłup (29 VIII - 5 X)

Ręce (6 X - 22 XII)

Urodzeni w okresie: 6 października - 22 grudnia

Ci, którzy urodzili się w tym czasie odznaczają się ogromną bystrością umysłu. Nie potrafią jednak skoncentrować się na otaczającej rzeczywistości, przez co mogą mieć kłopoty, by osiągnąc w życiu sukcesy. Często snują nierealne plany i marzenia, trudno odróznić im rzeczy ważne od błahych. Nie są też zbyt pracowite.

Horoskop Marokański: Ręce (6 X - 22 XII)Ręce (6 X - 22 XII)

Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]