Gardło (21 III - 7 V)

Urodzeni w okresie: 21 marca - 7 maja

Ci, którzy urodzili się w tym czasie to niezwykle silni i niezależni ludzie. Mogą osiągać dzięki temu duże sukcesy, ale i muszą liczyć się z dużymi przeciwnościami. Potrafią jednak szybko otrząsnąć się z niepowodzeń i dążyć do celu z ogromną energią. Są niezwykle ciekawi świata, pełni zapału jego odkrywaniu. Chcą wszystkiego dotknąć, poznać, wiedzieć. Nidy nie rzucają słów na wiatr, zawsze można na nich polegać.

 

"Gardła" nigdy nie roztkliwiają się nad sobą, bywają jednak szorstkie wobec innych. Powodowane emocjami łatwo wpadają w gniew. Osoby urodzone w tym czasie mają skłonności do zawałów serca, więc powinny unikać emocji i dużego poddenerwowania, mogą mieć też kłopoty z niedoczynnością tarczycy.

Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]