Głowa (23 XII - 17 I)

Urodzeni w okresie: 23 grudnia - 17 stycznia

"Głowy" są bardzo trudne do scharakteryzowania. Raz są milczące, innym razem potrafią być gadatliwe. Mają wielu przyjaciół, nie brakuje imjednak też wrogów. Są bardzo mściwe, jeśli ktoś nadepnął im na odcisk potrafią wiele lat czekać na możliwość rewanżu. W życiu częstodochodzą do wysokich stanowisk, choć często okupione jest to ogromną pracą i latami wyrzeczeń. To osoby bardzo inteligentne i zazwyczaj wszechstronnie wykształcone. Jeśli podejmą się jakiegoś wyzwania starają się zrobić je jaknajlepiej. Nie znoszą przeciętności.

 

Mają skłonność do dominowania nadinnymi, ale jeśli ktoś jest silniejszy od nich potrafią się podporządkować. "Głowy" zazwyczaj nie mają większych kłopotów ze zdrowiem, choć powinny uważać na drogi oddechowe i żołądek.

Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]