Kręgosłup (29 VIII - 5 X)

Urodzeni w okresie: 29 sierpnia - 5 października

Osoby, które urodziły się w tym czasie są niezwykle żwyiołowe, ale też niestałe. Łątwo zapalają się do wszelkich nowości. Szybko je jednak to zainteresowanie opuszcza, gdy pojawia się codzienna rutyna. "Kręgosłupy" potrzebują wciąż urozmaicenia i nowych wyzwań. Swoje pragnienia pragną realizować za wszelką cenę. To niezwykle miłe i wesołe osoby. Łatwo potrafią zjednywać do siebie innych ludzi, nie mają problemów z powiedzeniem komplementu, są czarujące. Potrafią innych obsypać też obietnicami. Ich skłonność do kokietowania i uwodzenia może powodować towarzyskie zamieszanie.

"Kręgosłupy" mają zdolności artystyczne, pomaga im w tym ich niezwykle żywa i bujna wyobraźnia. Mogą cierpieć na bóle głowy, przewlekłe migreny, zapalenia zatok a także mieć kłopoty z oczami.

Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]