Nogi (18 I - 20 III)

Urodzeni w okresie: 18 stycznia - 20 marca

Osoby, które urodziły się w tym czasie mogą zaskakiwać innych swoją zmiennością. Los nie zawsze jest dla nich łaskawy - w ich życiu wiele spraw zostaje niedokończonych, nie zawsze z ich winy. Ludzie urodzoni pod tym znakiem nie absorbują swoimi sprawami innych ludzi, często są na uboczu, sami zresztą starają się nie ingerować w życie innych. Mają zdolności dyplomatyczne, co ułatwia im poruszanie się w trudnych życiowych sytuacjach.

 

W ich życiu nie ma nic stałego, osoby spod znaku "Nogi" cechuje tymczasowość. Nie lubią zapuszczać korzeni ani silnie się angażować uczuciowo, unikają trudnych problemów. Zawsze gotowi są do opuszczenia wybranego miejsca, do marszu. Raczej nie są chorowici, mogą mieć jednak skłonności do bólów kręgosłupa, kłopotów z zębami oraz do podwyższonego ciśnienia.

Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]