Serce (3 VII - 28 VIII)

Urodzeni w okresie: 3 lipca - 28 sierpnia

Ci, którzy urodzili się w tym okresie są niezwykle pogodni ipozytuwnie nastawieni do życia i ludzi. To urodzeni optymiści, kochają wszystko to co piękne i dobre. Lubią i potrafią korzystać z przyjemności życia, niezbędne do tego są im pieniądze. Uwielbiają je wydawać, a jeśli ich zabraknie to zapewniają sobie towarzystwo osób majętnych lub lepiej sytuowanych.

W zdobywaniu majętnych przyjaciół pomaga im ich zręczność i dyplomatyczne zdolności "Serca" lubią imponować płci przeciwnej, lubią się też podobać innym. Nie są jednak zdolne do dużych namiętności. Nie mają też dużego temperamentu. Mogą mieć skłonności do nerwic przewodu pokarmowego,biegunek i skurczy jelit.

Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]