Żoładek (8 V - 2 VII)

Urodzeni w okresie: 8 maja - 2 lipca

Osoby, które urodziły się w tym czasie nie są zbyt mocne psychicznie, łatwo się załamują, nie potrafią też przeciwstawić się przeciwnoścom. Nie próbują i nie potrafią walczyć z niepowodzeniami, uznają je za wyroki losu, za swoje przeznaczenie. To jednak bardzo uzdolnieni ludzie, szczególnie sukcesy mogą odnosić w matematyce, medycynie i farmacji. Mają ogromną intuicję, stąd znakomicie sprawdzają się jako lekarze - potrafia stawiać, jak gdyby szóstym zmysłem właściwą diagnozę.

 

"Żołądki" mają skłonności do wygodnego życia i do korzystania z jego uroków. Lubią dogadzać sobie też kulinarnie, obciążają swój żołądek tłustymi potrawami. Może przez to skłonność do otyłości, szczególnie w starszym wieku. Z natury są hipochondrykami, często uskarżają się na różne dolegliwości, choć zazwyczaj nic poważnego im nie jest. Raczej żyją długo i chorują też rzadko. Mogą jednak mieć kłopoty z nerkami i pęcherzem. Czasami tez objawia się u nich reumatyzm.

Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]