Czterdzieści cztery

Wibracja cyfry 44 (czterdzieści cztery)

Osoby z wibracją liczby 44 to ludzie wielkich czynów, mają szansę, by osiągnąć duże sukcesy, zwłaszcza na polu biznesu.

Czterdziestki czwórki mają duży zmysł do interesów. W tej dziedzinie czują się najlepiej. Cechuje ich też ogromna wyobraźnia, wytrwałość w dążeniu do celu, nie zrażają się niepowodzeniami. Poza tym są wspaniałymi organizatorami, niezwykle kreatywni i profesjonalni. Niezwykle opanowani, szczególnie widać to w sytuacjach kryzysowych. Do tego dochodzi niezwykła pracowitość i wewnętrzna dyscyplina.

Są dobrymi szefami, uczciwe, prawdomówne, bardzo inteligentne. „Czterdziestki czwórki” cieszą się dużym autorytetem wśród innych, są poważani, ludzie mają do nich szacunek. Mają potrzebę „naprawiania” świata. Łatwo wpadają w pracoholizm.

Mogą mieć skłonność do wywyższania się, poniżania osób słabszych, brak szacunku dla ludzi mniej zdolnych od nich samych. Bywają też niezwykle aroganckie i apodyktyczne. Życie osobiste nie jest dla nich najważniejsze, mają skłonność do zaniedbywania bliskich. Ważniejsza dla nich może być kariera i osiąganie zawodowego sukcesu.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]
Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]