Cztery

Wibracja cyfry 4 (cztery)

Osoby z wibracją cyfry 4 są niezwykle powściągliwe w emocjach i poważne.

Ich niezwykła pracowitość jest doceniana przez otoczenie, tak samo ich solidność . Spełniają się w pracy w której są skrupulatne i systematyczne. Często popadają w pracoholizm. Jednak czasami działają zbyt rutynowo. „Czwórki” są osobami godnymi zaufania, o łagodnym usposobieniu, raczej zamkniętymi w sobie

W życiu osobistym potrzebują stabilności, trwałości. Mogą mieć problemy z wyrażaniem uczuć, bywa, że odbierane są jako osoby chłodne, zimne. Zresztą potrafią być bardzo surowe. Unikają konfliktów, sporów, często dają się zdominować przez partnera. Nie potrafiąc wyrażać swoich uczuć, trzymają je w sobie, nie potrafią przeciwstawić się partnerowi, wyrazić swojego niezadowolenia. W związkach są niezwykle wierne. Bardzo źle znoszą odrzucenie, długo wtedy rozpamiętują poprzedni czas, rozdzielają włos „na czworo”, analizują, roztrząsają, a na końcu obwiniają siebie. Często popadają w pesymizm.

Czwórki” mają zmysł praktyczny, są niezwykle sumienne, zdyscyplinowane, wytrwałe w dążeniu do założonego celu. Nie denerwują się, nie emocjonują błahostkami, są odporne na stresowe sytuacje. Nienawidzą przeciągania spraw, odwlekania czegoś na później. W swoich działaniach są niezwykle efektywne, przedsiębiorcze. „Na „czwórkę” możesz liczyć jeśli się z nią gdzieś umówiłeś. Są niezwykle punktualne, nie znoszą, gdy ktoś się spóźnia; cóż tu dużo mówić – są bardzo wymagające, zarówno wobec siebie, jak i innych.

Brakuje im jednak fantazji, nie potrafią być spontaniczne. Zawsze trzymają się ustalonych reguł. Wpadają we frustrację, jeśli coś im je łamie. Nie lubią żadnych zmian.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]
Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]