Data urodzenia

Jak obliczyć liczbę daty urodzin

Data narodzin jest najważniejszą liczbą w Twoim życiu. Aby ją obliczyć najpierw proszę ją zapisać w formie numerycznej.

Przykład:

10/10/2010 - dodaj do siebie wszystkie kolejne cyfry 1+0+1+0+2+0+1+0 = 5. Jeżeli wartość jest większa od 9 ponownie dodaj do siebie otrzymane cyfry, np. jeżeli wyjdzie 12 to 1+2=3.

Dodawanie należy przeprowadzać aż uzyskamy cyfrę z zakresu 1-9.

Uwaga!

Wyjątkiem są liczby mistrzowskie 11, 22, 33, 44, które uznawane są za szczególne. Takie wibracje oznaczają wspaniały potencjał, moc możliwości, ale również duże wyzwania życiowe, przewodnictwo i służbę dla ludzkości. Jeżeli podczas sumowania otrzymujemy liczbę mistrzowską to nie sumujemy jej już dalej, np. gdy w wyniku sumy 5+6=11 nie przeprowadzamy już kolejnego sumoania 1+1 ponieważ 11 to liczba mistrzowska.

Jeżeli interesuje Ciebie numerologia w miłości zobacz co o Twoim związku mówi numerologia japońska.

 

Interpretacja poszczególnych cyfr:

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]
Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]