Dwa

Wibracja cyfry 2 (dwa)

Dyplomacja, takt, dyskrecja, partnerstwo to cechy numerologicznej 2.

Numerologiczne 2 (dwójki) to osoby spokojne, wrażliwe i delikatne, potrafią słuchać innych, oraz udzielają bardzotrafnych rad. Są przy tym taktowne (wręcz dyplomatyczne), bardzo cierpliwe i opanowane, posiadają umiejętność mediacji. Dwójki nawet w trudnych sytuacjach potrafią zachować opanowanie - mają nerwy ze stali. Są przy tym lubiane głównie za swoją łagodność, usłużność i lojalność wobec innych osób. Wzbudzają zaufanie, można na nich polegać.

Osoby o wibracji liczby 2 bardzo chętnie udzielają pomocy, traktują potrzeby swoich bliskich jak własne. Przy tym nie lubią się wyróżniać, są raczej powściągliwe i skromne ale również gościnnościnne i towarzyskie. Dwójki są uczuciowe, bardzo poważnie traktują partnerstwo - starają się dążyć do równowagi i bezpieczeństwa w sferze duchowej i uczuciowej. Stworzenie satysfakcjonującego związku jest dla nich bardzo ważne, sprawy materialne mają mniejsze znaczenie. Niepowodzenia w tym obszarze wpędzają dwójki w stany depresyjne i huśtawki emocjonalne.

Mimo tak wielu pozytywnych cech są raczej niepewne siebie i nieśmiałe, niezbyt chętnie ryzykują, obawiają się nowych sytuacji i ludzi.  Numerologiczne dwójki mimo, że są wyrozumiałe i tolerancyjne, mimo że wybaczają krzywdy to nie potrafią o nich zapomnieć, rozpamiętywują, rozstrząsają na nowo stare sprawy.

Podstawowe wady osób z wibracją cyfry 2 to zbyt idealistyczne spojrzenie na związki, miłość, co często jest przyczyną kłopotów ze znalezieniem właściwego partnera/partnerki życiowej. Nie każdemu odpowiada, że dwójki cenią sobie życie domowe, unikają hucznych imprez. Idealnie za to czują się na tych kameralnych, gdzie mają towarzystwo swoich najbliższych i przyjaciół.

Mimo, nieśmiałości, niepewności, braku wiary we własne siły dwójki potrafią byś kreatywne. Sprawdzają się szczególnie w pracy grupowej. Ufają współpracownikom, mają trudność z asertywnością przez co często bywają wykorzystywane, obarczane pracą ponad ich siły. To skolei powoduje w nich napięcia i poczucie winy, że nie są na tyle dobre by sprostać oczekiwaniom innych.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]
Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]