Dziewięć

Wibracja cyfry 9 (dziewięć)

Osoby z wibracją cyfry 9 są niezwykle uczuciowe, opiekuńcze.

Dziewiątki mają dużą potrzebę pomagania innym ludziom, mają tendencje do poświęceń. Z chęcią służą pomocą innym ludziom, są wrażliwe na krzywdy innych, mają zakorzenioną wysoko potrzebę sprawiedliwości. Z natury są bardzo uczynne, lojalne, na pewno można im zaufać. Mają przez to wielu przyjaciół, zresztą „dziewiątki” uwielbiają zawierać znajomości, poznawać ludzi, są bardzo komunikatywne. Lubią dzielić się z innymi swoją wiedzą i mądrością. Czasami mają tendencje do uszczęśliwiania ludzi na siłę, robią to jednak ze szczerych pobudek, nie zdając sobie sprawy, że innym może być to nie na rękę.

Są ludźmi poukładanymi, obce są im egoistyczne zachowania, jednak „dziewiątki” lubią poszukiwać, ich niespokojny duch prowadzi je w różne nieznane miejsca, lubią podróżować. Mają szalenie wysoko rozwiniętą intuicję, często są wizjonerami, mają dar przewidywania, nie jest im obcy mistycyzm.
Często „dziewiątki” uważa się za nieco oderwane od rzeczywistości, bujające w obłokach. Mają bogate życie wewnętrzne. Źle znoszą rutynę. Uważane są za ludzi spokojnych, jednak niespokojny duch powoduje, że bywają czasami nieco wybuchowe, impulsywne, uparte. Wręcz neurotyczne.

W miłości są niezwykle oddane, wierne, mają jednak dużą potrzebę niezależności. Są bardzo wymagające wobec swych partnerów, ciężko sprostać ich wygórowanym potrzebom w tym względzie.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]
Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]