Jeden

Wibracja cyfry 1 (jeden)

Zdolności przywódcze, popularność, stanowczość, kreatywność to cechy numerologicznej 1.

Numerologiczne 1 (jedynki), to urodzeni przywódcy, którzy za wszelką cenę pragną  zachować swoją niezależność. Jedynki są bardzo pewne siebie, przebojowe i skuteczne w działaniu. Dodatkowo często są pełne charyzmy, samodzielne i wręcz naładowane energią. Osoby o wibracji cyfry 1 są bardzo kreatywne, wykazują własną inicjatywę ale przy tym wiedzą, że należy poświęcić czas na samodoskonalenia się, naukę i rozwój. Są również doskonałymi mówcami, przemawianie na forum nie sprawia im najmniejszych problemów.

Najlepiej sprawdzają sie w zadaniach konkretnych, krótkoterminowych ponieważ dłuższe powtarzalne czynności "nudzą" jedynki. Bardzo dobrze sprawdzają się w zawodach wymagających kreatywności, odpowiedzialności i samodzielności. Zdolności organizacyjne, dynamika działania, inteligencja i pewna spontaniczność sprawiają, że jedynki często zajmują stanowiska kierownicze, prowadzą firmy są osobami publicznymi.

Jedynki posiadają także wady: nie znoszą krytyki, niepowodzenia wywołują u nich poczucie frustracji, są nerwowe i wybuchowe. Chęć dominacji, potrzeba doceniania, zazdrość a nawet zaborczość i niechęć do kompromisu powodują, że są często źle odbierane przez otoczenie.

Jedynka: niepodległość, przygoda, inicjatywa, oryginalność, determinacja, indywidualność, wyznaczanie kierunku.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]
Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]