Liczby mistrzowskie

Wibracje od 11 do 44

Grupa wibracji osób o wyjątkowej wiedzy i duchowości.

Liczby Mistrzowskie to numerologiczne wibracje (wartości), których się nie sprowadza do zakresu 1-9 przy obliczaniu liczby życia. Składają się one z dwóch takich samych cyfr, reprezentujących wyższy rząd liczb pod­stawowych (od 1 do 9). Liczbami mistrzowskimi są liczby 11, 22, 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99. Najważniejszymi wibracjami są 11, 22, 33, 44 ale niektóre źródła podają również znaczenia dla 55, 66, 77, 88 i 99. Oznaczają, że mamy do czynienia z osobą zaawansowaną duchowo (z tzw. „starą duszą”), która przynosi wieści z wyższego świata. Oświeca ona ludzi (w różnym zakresie), ustanawia praktyki duchowe dla samorealizacji i wskazuje drogę rozwoju. Jest to osoba zaawansowana duchowo, wtajemniczona, posiadająca wyższą wiedzę (ezoteryczną, wewnętrzną, obiektywną).

 

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]
Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]