Sześć

Wibracja cyfry 6 (sześć)

Osoby z wibracją cyfry 6 lubią ludzi, lubią z nimi przebywać, są towarzyskie, jednak najważniejsze dla nich jest życie rodzinne.

Dobrze czują się, gdy mają ustabilizowane życie uczuciowe. Dla rodziny są w stanie zrobić wszystko, dbają o ich materialne potrzeby.

Na „szóstkach” można polegać, są niezwykle uczynne. Zresztą, trzeba to powiedzieć, lubią czuć się potrzebne. Bardzo ważne dla nich jest przebywanie w przyjemnym, estetycznym środowisku, są niezwykle na tym punkcie wyczulone, lubią żyć w komfortowych warunkach. W pracy są odpowiedzialne, skrupulatnie wypełniają powierzone im zadania. Mogą mieć uzdolnienia artystyczne.

Szóstki” są opanowane, trudno je wyprowadzić z równowagi. Konflikt, nie jest ich stanem naturalnym. Mają za to problemy z podejmowaniem decyzji Wobec ukochanych osób mogą być wymagające.

Są ludźmi bardzo przyjaznymi, towarzyskimi, ludzie słuchają ich rad, sami z chęcią ich udzielają, ale wewnątrz może gnębić ich lęk przed odrzuceniem przez najbliższych. Boją się bardzo takiego scenariusza. W głębi dręczy ich niepewność i lęk przed zranieniem. Za wszelką cenę chcą kochać i być kochane. Jeśli jednak nie udaje im się zrealizować tej potrzeby stają się bardzo marudne, zniechęcone, łatwo wpędzić je w stany depresyjne, mają pesymistyczne podejście do życia.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]
Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]