Trzy

Wibracja cyfry 3 (trzy)

Osoby z wibracją cyfry 3 są ludźmi o dużych zdolnościach przystosowawczych.

Są bardzo komunikatywne, wręcz ekspresyjne, mają wiele różnorodnych zainteresowań. Ta ekspresja, żywiołowość powoduje, że zazwyczaj mają bardzo wielu znajomych. Ludzie lubią „trójki, bo „trójki” są uśmiechnięte, wesołe, mają pozytywne nastawienie do innych, ekstrawertyczne.

Trójki” nie znoszą nudy, stagnacji, są zawsze pełne pomysłów, nie boją się podejmować ryzyka. Uwielbiają wręcz ryzyko, lubią się sprawdzać w sytuacjach, które podnoszą ich poziom adrenaliny. Są osobami niezwykle odważnymi, można by rzec, że czasami ponosi je brawura. Mogą przez to popadać w różnego rodzaju tarapaty.

Osoby z tą wibracją są niezwykle dowcipne, gadatliwe, lubią koloryzować czasami, nie boją wyrażać się własnych opinii. Potrafią innych przekonywać do swoich pomysłów. Nic dziwnego, są niezwykle inteligentne i kreatywne. Dobrze czują się działając na rzecz innych ludzi, są społecznikami.

Lubią się bawić, mają dużą potrzebę przebywania w towarzystwie innych ludzi, są niezwykle gościnne. Mają wysoki poziom tolerancji.

Niestety, „trójki” bywają niecierpliwe, nerwowe, często są rozkojarzone. Cechuje je też duża nieufność, może nawet podejrzliwość. Gdy są zdenerwowane reagują gwałtownością, czasami agresywnie. W zachowaniach bywają tez lekkomyślne. Nie lubią przyznawać się do błędów. Zmusić „trójkę” do powiedzenia o sobie czegoś niepochlebnego, jest niemożliwością. Nie uczą się na swoich błędach.

Karierę zawodową lepiej, żeby planowały w zawodach wymagających kreatywności, ruchu. „Trójki” źle znoszą monotonię, więc praca na stanowisku księgowego może powodować u nich wszelkiego rodzaju frustracje. Gdy widzą szansę na osiągnięcie jakiegoś celu są niezwykle pracowite.

Są dosyć niestałe w uczuciach. Trudno je „usidlić”, gdy jednak to się uda partner musi się wykazać dużą cierpliwością. „Trójki” są egoistyczne.

<hr id="system-readmore" />

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]
Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]