Trzydzieści trzy

Wibracja cyfry 33 (trzydzieści trzy)

Osoby z wibracją liczby 33 mają łagodne usposobienie, są wyzbyte egoizmu, cierpliwe, wyrozumiałe, szlachetne.

Ich poczucie sprawiedliwości, nadzwyczajna wyrozumiałość i zdolność wyciszania u innych nadmiernych emocji powodują, że przyciągają do siebie ludzi. Nic dziwnego, że często zostają terapeutami, psychologami, często są wśród nich duchowni.

Trzydziestki trójki” mają umiejętność panowania nad swoimi emocjami, są harmonijne, mają dużą intuicję. Lubią służyć pomocą innym ludziom, jednak wobec siebie są niezwykle wymagające. Są niezwykle prawdomówne, nie potrafią kłamać, niezwykle ważne dla osób spod tej wibracji jest moralne zachowanie. Stąd być może ich skłonność czasami do nadmiernego moralizatorstwa. Często cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród innych ludzi.

Niestety, mają skłonność do robienia pewnych rzeczy na pokaz, mogą popadać w różnego rodzaju uzależnienia. W dążeniu do celu nie zawsze są konsekwentne, potrafią zaniedbywać obowiązki w pracy, niedotrzymywać terminów, etc. Przez to mogą mieć problemy w osiąganiu zawodowych sukcesów. Mogą też wpadać w finansowe tarapaty.

Możliwa jest również nerwowość, skłonność do    popadania w uzależnienia, zaniedbywanie obowiązków, niepowodzenia w osiągnięciu sukcesów zawodowych, problemy z utrzymaniem się, wręcz poważne kłopoty finansowe.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]
Wróżka REGINA

Numerolog REGINA (NUMEROLOGIA, SKRYPTY RUNICZNE) - Twój Doradca. Skupiam swoją spirycystyczną uwagę głównie na materialnej stronie bytu, bo wiem jak ona jest ważna aby uzyskać pełnie szczęście w życiu. Podpowiem Ci jak trzymać pieniądze przy sobie. Potrzebujesz wskazówek biznesowych, chętnie pomogę. Masz problemy z pracą, finansami?

Czytaj dalej [Wróżka REGINA]