Wróżka

Kochani!

Przedstawiamy Wam wspaniałe osoby, które wspólpracują z naszym portalem. Są to osoby niezwykle uduchowione i wrażliwe. Posiadają zdolności interpretacji przeszłości, szybkiego odczytywania rzeczywistości jaka Was otacza oraz przewidywania przyszłości.

Wykorzystują dary, które otrzymali ale również stusują tarota, kamienie runiczne, karty anielskie i wyrocznię sabiańską. Jesteśmy przekonani, że pomogą Ci odnaleźć odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania.

Najczęściej udzielane porady:

  • wróżby miłosne - Miłość to temat rzeka. W bardzo wielu przypadkach nasze relacje partnerskie potrzebują pomocy z zewnątrz. Gdy chcemy podtrzymać obecny związek, gdy chcemy stworzyć nowy często mamy wiele pytań i wątpliwości. Niestety czasami stajemy równiez wobec konieczności zakończenia relacji i w wtedy nasuwa się nam pytanie "co dalej?".
  • wróżby biznesowe - Interesy zawsze obarczone są ryzykiem, wątpliwościami. Bardzo często musimy podejmować trudne decyzje mimo, że wcale nie jesteśmy pewni czy robimy dobrze. Zawsze przy podejmowaniu takich decyzji sprawdzić czy na pewno dobrze robimy. Rozmowa z wróżką może również zasugerować nam rozwiązanie, którego wogóle nei braliśmy pod uwagę.
  • wróżby pośmiertne - Śmierć osoby bliskiej to trudne doświadczenie. Załatwienie wszystkich spraw związanych z odejsciem jest bardzo przykre a czasami wręcz niemożliwe. Istnieją sposoby by skontaktować się z osobą, która już odeszła - jeżeli jest to na prawdę konieczne.