Biorytm na każdy dzień

Biorytmy

Biorytm określa naszą aktualną kondycję - regularnie, cyklicznie zmieniające się nasilenie procesów życiowych. Ulegają one wahaniom w zależności od otaczającego nas środowiska naturalnego, pory roku, astronomicznych zjawisk (ruchu planet, gwiazd) oraz wpływu Księżyca na ziemskie pływy morskie (przypływy i odpływy).

Nasz zegar biologiczny jest uzależniony od wielu, co najmniej kilkunastu czynników. Podobnie wygląda sytuacja w kwestiach uczuciowych. Biorytm miłosny pozwala na dokonywanie rozsądnych decyzji i właściwe postępowanie w relacjach z naszą drugą połówką. Profesjonalnie opracowane porady składają się na kompletny biorytm, obejmujący różne sfery naszego życia.

 

Przykładowy wykres biorytmów

biorytm

Biorytm miłosny oraz skondensowana prognoza na dany dzień wykorzystywana jest od wieków. Korzystają z niej do dziś miliony osób na całym świecie, pragnące zapewnić sobie powodzenie w biznesie, życiu prywatnym oraz pracy zawodowej. Biorytm umożliwia lepsze planowanie naszych działań na każde kolejne 24 godziny. Podpowie Ci, czego w danym dniu unikać, w jakiej sferze powinniśmy podjąć zdecydowane kroki i czy przyszedł właściwy moment na głębsze zaangażowanie uczuciowe.