Waga 23 IX - 22 X

WagaWaga (łac. Libra, dop. Librae, skrót Lib) – mało wyraźny gwiazdozbiór zodiakalny. Znajduje się na południowej półkuli nieba. Według starożytnych Greków ta konstelacja przedstawiała kleszcze skorpiona. Wynikało to z faktu, że gwiazdozbiór Skorpiona sąsiaduje z gwiazdozbiorem Wagi. Nazwę tę przejęli także Arabowie. Stąd, najjaśniejsze gwiazdy w Wadze mają nazwy pochodzące od arabskiego wyrazu al-zubana oznaczającego kleszcz skorpiona. Dopiero w starożytnym Rzymie, na skutek przejęcia nazwy z Chin i Indii, zaczęto używać nazwy Waga. Waga jest siódmym znakiem zodiaku. Innym uproszczonym symbolem przedstawiającym znak zodiaku Waga (23.IX – 22.X) jest Symbol Waga.

Data 23 września - 22 października
Żywioł powietrze
Symbol waga
Natura męska
Dzień piątek
Metal miedź
Kamień jaspis
Kolor zielony
Profesja prawo
Część ciała lędźwie, nerki, plecy
Kluczowe słowo uczucie
Pozytywny wpływ wdzięk, samodoskonalenie, uczuciowość
Negatywny wpływ uszczypliwość, surowość, arogancja
Władca / Bóg Wenus , Bogini miłości Wenus

Kobieta Waga

Symbol kobietaKobieta urodzona pod tym znakiem niezwykle dużo uwagi poświęca na swój wygląd. Wzbudza przez to ogromne zainteresowanie wśród męskiej części społeczeństwa. Ona zdaje sobie z tego znakomicie sprawę, potrafi prowokować, by przyciągnąć na siebie męskie spojrzenia. Lubi luksus, komfort i wygodę. Zdarzają się jednak wśród kobiet Wag osoby gnuśne, niezdecydowane, wpatrujące się godzinami w lustro.

Czytaj więcej: Kobieta Waga

Kobieta Waga - horoskop miłosny

Symbol kobietaPani Waga  to osoba trochę nieśmiała, która poszukuje stabilizacji w życiu. Ważne dla niej jest znalezienie odpowiedniego partnera, który ceni wartości rodzinne. Różnie jest u niej z pracowitością, więc często wychodzi za mąż dla pieniędzy. Ważny dla niej jest bowiem wysoki życiowy standard i poczucie stabilności. Będąc w związku bywa podejrzliwa, nie waha się głośno wyrazić swego niezadowolenia. Uwaga panowie, ma skłonności do wszczynania sporów.  Stara się jednak całym sercem dbać o dom i rodzinę. Bardzo ważne dla niej  są ploteczki z koleżankami, i spotkania na mieście przy kawie.

Czytaj więcej: Kobieta Waga - horoskop miłosny

Mężczyzna Waga

Symbol mężczyznaOjoj, na początek małe ostrzeżenie dla Pań - mężczyzna – Waga nie jest za bardzo odpowiedzialny, ale ma przy tym tak dużo świetnych, zwariowanych pomysłów, że bywa naprawdę lubiany. Potrafi przy tym zadbać o swój wygląd, mężczyźni spod tego znaku lubią się podobać kobietom. Lubią przy tym flirtować, rzadko jednak takie związki formalizują.. Na stały związek decydują się dosyć późno.

Czytaj więcej: Mężczyzna Waga

Waga – horoskop zapachowy

Symbol WagaDo głównych atutów zodiakalnych Wag należy rozsądek. Potrafi zachować go niemal w każdej sytuacji i jest w najwyższym stopniu godna zaufania. Cechuje ją równowaga wewnętrzna i duża odporność na stres. Zapachem Wagi jest kojąca ciało i umysł mięta. Podobne właściwości posiada również wanilia, marakuja i gruszka.

Waga - ogólny

Symbol WagaWaga jest siódmym znakiem zodiaku, planetą opiekującą jest Wenus, a trygonem powietrze. Jest znakiem jesiennej równonocy. Ludzie urodzeni pod tym znakiem szukają harmonii i równowagi.

Waga ma silną potrzebę życia w luksusie. Część osób spod tego znaku jest bardzo pracowita, chcąc pławić się w nim dzięki swojemu zaangażowaniu, inni za to mają wyraźną niechęć do pracy. Często fantazjują, marnują energię na plany i zamierzenia, które są nie do zrealizowania.

Czytaj więcej: Waga - ogólny

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]